Послуги митного брокера у місті Київ

  Консалтинг ЗЕД Сервіс пропонує повний комплекс послуг з митного оформлення товарів в Києві та по Україні.


  У штаті компанії працюють досвідчені митні брокери, здатні професійно виконати митне оформлення імпорту / експорту вантажів в Києві, Київській області, в аеропорту Бориспіль, на кур'єрських службах (DHL, TNT, UPS).
  Митне оформлення (митне очищення, декларування товарів) є складним і трудомістким процесом, де не обійтися без професійних знань чинного митного законодавства в галузі митної справи, грамотного заповнення документів, а також довіри з боку представників контролюючих і регулюючих органів. Митний брокер - це фахівець з митного оформлення товарів, вантажів і транспортних засобів, що переміщуються через кордон. Правильний підбір митного брокера допоможе вам уникнути можливих труднощів фінансових і тимчасових витрат. Для здійснення митної брокерської діяльності, у нас є дозвіл, виданий Державною фіскальною службою України.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Перевірте ім'я Перевірте пошту Перевірте телефон

  Розмитнення вантажів будь-якої складності, Консалтинг ЗЕД сервіс - ваша оперативна допомога на митниці

  Хто хоч раз стикався із зовнішньоекономічною діяльністю, знайомі з рядом проблем, які можуть виникнути під час митного оформлення товарів, як - простій транспорту, невірна класифікація товарів , не визнана органами Державної фіскальної служби митна вартість товарів, порушення митних правил та це тільки десята частина проблем з якими ви можете зіткнутися. Для уникнення цих та ряду інших проблем, необхідні знання і практичний досвід в галузі митної справи, якими володіє наша команда. У кілька кліків ви можете замовити безкоштовну консультацію, після чого ми зберемо необхідну інформацію по вашій постачання, і допоможемо провести митне оформлення оперативно, правомірно, а також без додаткових фінансових витрат.

ТАМОЖЕННО-БРОКЕРСКИЕ УСЛУГИ ПРЕДОСТАВЛЯЕМЫЕ НАШЕЙ КОМПАНИЕЙ ВКЛЮЧАЮТ:  

 1. Надання консультацій з питань митного оформлення вантажів
 2. Акредитація на митниці (постановка на облік, внесення змін до облікових даних в митних органах).
 3. Декларування і митне оформлення товарів.
 4. Підготовку документів для подачі до митних органів для здійснення митного оформлення.
 5. Заповнення митної декларації.
 6. Заповнення комерційних (інвойс, рахунок-фактура, рахунок-проформа), транспортних документів, пакувальних аркушів.
 7. Розрахунок обов'язкових митних платежів.
 8. Визначення митної вартості товару.
 9. Визначення коду товару за УКТ ЗЕД.
 10. Контроль і супровід всіх митних процедур.
 11. Розрахунок митних витрат які можуть виникнути під час проходження митних формальностей.
 12. Розміщення товарів на складі тимчасового зберігання (СТЗ).

  ТЕРМІНИ МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ

Ми гарантуємо митне оформлення ваших вантажів в перебігу одного дня, для досягнення таких результатів, нашою командою був розроблений алгоритм дій, одним з пунктів якого є завчасна підготовка і перевірка всіх необхідних документів для митного оформлення, а так-же заповнення всіх граф вантажної митної декларації відповідно до встановленого порядку, ще до прибуття товарів в митницю призначення. Відразу після прибуття товарів в митницю ми займаємося проставленням відміток інших контролюючих органів на товаросупровідних документах, у разі необхідності перевірки кількісних характеристик та іншої інформації яка може вплинути на рівень митної вартості проводимо індикаційний огляд, після чого подаємо всі необхідні документи для митного оформлення в митні органи та контролюємо митне оформлення, на всіх етапах проходження митних формальностей. Термін митного оформлення може бути перевищений на час виконання відповідних формальностей виключно у разі детальніше...

  МИТНЕ ОФОРМЛЕННЯ ТОВАРІВ КИЇВ

Послуги митного брокера Київ передбачають, супровід по проходженню митних формальностей в Київській та Київської міської митниці Державної Фіскальної служби України. Перевагами митного оформлення в м Київ є, розвинена інфраструктура для прибуття транспорту включає наявність великих логістичних комплексів, зручна транспортна розв'язка, наявність тимчасових і ліцензійних митних складів для зберігання вантажів, у тому числі спеціально обладнаних приміщень для зберігання швидкопсувних вантажів. Залежно від способу переміщення, характеристик вантажу та режиму митного оформлення, допоможемо вам провести митне оформлення вантажів в будь-який Митниці міста Києва та Київської області, так-же здійснити митне оформлення і доставку ваших вантажів які прибувають повітряним транспортом в аеропорти Бориспіль, Жуляни.

 КИЇВСЬКА МІСЬКА МИТНИЦЯ ВКЛЮЧАЄ:

Митний пост - «Західний» г. Киев, ул. Малинська 20.
Здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються автомобільним транспортом.
Зона діяльності по районам Києва - Солом'янський, Подільський, Святошинський, Деснянський район.

Митний пост «Східний» г. Киев, ул. Довбуша 22.
Здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються залізничним, а також автомобільним транспортом.

Митний пост «Столичний» г. Киев, ул. Новопіраговская 58.
Здійснення митного контролю та митного оформлення товарів що переміщуються автомобільним транспортом. Зона діяльності по районам Києва - Голосіївський, Печерський, Облонский, Дніпровський, Шевченківський, Дарницький район.

Митний пост «Спеціалізований» г. Киев, ул. Лугова 9.
Здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються в міжнародних поштових відправленнях.

Митний пост «Жуляни» г. Киев, ул. Медова 2.
Митний контроль та митне оформлення вантажів що переміщуються повітряним транспортом, які слідують через пункт пропуску Аеропорт «Жуляни» КИЇВСЬКА МИТНИЦЯ ВКЛЮЧАЄ:

Митний пост «Бориспіль-аеропорт» м Бориспіль-7, аеропорт, Бориспіль.
Здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються повітряним транспортом.

Митний пост «Святошин» Київська обл., С. Петропавлівська Борщагівка, вул. Антонова, 1а.
Здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються автомобільним транспортом.

Митний пост «Східний термінал» Бориспільський район, с. Мартусівка, вул. Мойсеєва. 72.
Здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються автомобільним транспортом.

  Якщо вам потрібні послуги митного брокера в місті Київ та по України, звертайтеся в Консалтинг ЗЕД Сервіс. Наші фахівці мають кваліфікаційні свідоцтва, які підтверджують високий рівень знань і умінь, ми постійно займаємося повішенням своєї кваліфікації, також ми постійно беремо участь в форумах і семінарах які проводяться для суб'єктів ЗЕД, стежимо за змінами в законодавстві, тим самим володіємо найсвіжішою інформацією в галузі митної справи. Всі брокери мають величезний практичний досвід роботи по митного очищення вантажів. Ми відповідаємо високим стандартам відповідальної компанії, яка в самі оперативні терміни вирішить для своїх клієнтів будь-які питання, що стосуються послуг з митного оформлення товарів.