доставка товару з митним очищенням. аутсорсинг зед

  Консалтинг ЗЕД Сервіс пропонує повний комплекс послуг з доставки та митного оформлення вантажів.


  В нашій команді є досвідчені логісти, менеджери ЗЕД, митні брокери, здатні професійно виконати завдання, пов'язані із зовнішньоекономічною діяльністю.
Якщо у Вас немає часу і можливості займатися купівлею товару, його транспортуванням митної очищенням ми зробить це за Вас!
  Аутсорсинг в останні роки став дуже поширений. Компанії, які оптимізують свої витрати, почали віддавати стороннім організаціям цілі напрямки своєї роботи - ведення бухгалтерії, менеджмент, розробку ПО та інше.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Перевірте ім'я Перевірте пошту Перевірте телефон

Багато хто цікавиться: аутсорсинг ЗЕД - що це?

 Якщо коротко, то - зовнішньоторговельна діяльність має на увазі складний механізм взаємин, що виникають в процесі купівлі-продажу товарів на світовому ринку. Дана діяльність вимагає особливої ​​уваги в організації закупівлі (продажу) товарів, їх транспортування, митного оформлення, а також значних кадрових ресурсів для забезпечення кваліфікованої роботи по позначених напрямів. Робота по уникненню можливих ризиків, які можуть виникнути в здійсненні зовнішньоторговельної діяльності (ризик часу і відстані, валютний ризик, зміни законодавства) вимагає певних знань, практичних навичок і досвіду. Оптимальне і ефективне рішення уникнути витрат і ризиків - це аутсорсинг ЗЕД. Виходячи із загального опису, можна сказати, що аутсорсинг ЗЕД - це передоручення всіх робіт, пов'язаних із зовнішньоекономічною діяльністю, сторонньої компанії, яка спеціалізується на таких послугах Консалтинг ЗЕД Сервіс пропонує повністю взяти на себе всі зобов'язання, які будуть стосуватиметься співпраці із зарубіжними компаніями. Для цього у нас є солідний досвід в області зовнішньо-економічної діяльності в Україні та за її межами, налагоджена транспортна і логістична мережа по світу, а також висококваліфікований персонал.


 Доставка товару з митної очищенням. Аутсорсинг ЗЕД, включає такі послуги:

  1. Проведення попередніх переговорів з постачальниками товару, укладання юридично грамотних договорів, підписання контрактів без участі замовника.
  2. Попередній розрахунок вартості доставки вантажу з-за кордону в країну призначення (Україна).
  3. Повний контроль за товаром під час транспортування.
  4. Оформлення всіх документів необхідних для проведення митних формальностей.
  5. Митне очищення вантажів.
  6. Оформлення повного пакету документів та дозволів на торгівлю імпортованим товаром в Україні.

 Вартість аутсорсингу ЗЕД визначається загальною закупівельної вартістю товару, що купується і як правило становить від 5 до 15 відсотків, залежно від обсягу послуг і вартості товару, країни, розміру і об'єму вантажу, термінів доставки, вимог до процесу транспортування і т.д .. Ми гнучко підходимо до потреб клієнтів і готові домовлятися. Ви можете як замовити послуги ЗЕД, як в повному обсязі, так і тільки частина з них - наприклад, компанія Консалтинг ЗЕД Сервіс може виступати в ролі технічного імпортера (просто прийняти вантаж на свою компанію і розмитнити) або митного брокера.