Інформаційно консалтингові послуги

  Той, хто хоч раз стикався з митним оформленням , знає, наскільки складна ця процедура. Це ланцюг складних, логічно пов'язаних між собою операцій, для виконання яких необхідно професійне знання різних галузей законодавства.


  Більш обґрунтованим кроком є ​​залучення сторонніх експертів, консультантів, які вже мають необхідний набір знань і, що важливо, практичним досвідом. Залучені з боку експерти здатні розробити індивідуальну програму з вирішення тих чи інших інноваційних завдань, а також передати необхідний набір інформації діючим співробітникам компанії. Таке рішення є раціональним. З одного боку, що володіють досвідом і знаннями консультанти здатні знайти найбільш швидкий спосіб вирішення поставленої мети, виробити стратегію, врахувати витрати. При цьому навчання чинного персоналу, якщо це необхідно, зажадає мінімальних термінів і в найменшій мірі вплине на якість виконання співробітником своїх основних обов'язків.
  Консалтинг ЗЕД Сервіс поможет найти решение в серйозний нестандартних завдання, что дозволити Клієнтам займатіся своими Основними справами и завдання, в тій годину як ми будемо вірішуваті питання, пов'язані з ЗЕД.

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

Перевірте ім'я Перевірте Почту Перевірте телефон

Замовити консультацію ви можете отримати відповіді на такі питання як:

 1. Класифікація товарів за УКТЗЕД і визначення коду товару за УКТЗЕД здійснюється вивчення отриманої від клієнта (замовника) інформації щодо характеристик товару по складу, матеріалу, фізичним властивостям, функціональним і цільовим призначенням. На підставі результатів вивчення документів, а також відповідно до вимог Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності визначається код товару.
 2. Консультації щодо порядку отримання попередніх рішень про класифікацію та кодування товарів за УКТЗЕД , які приймаються митними органами України, а також проводить роботи, пов'язані з отриманням таких класифікаційних рішень в митних органах України.
 3. Проведення консультацій щодо визначення митної вартості товарів шляхом вивчення отриманої від клієнта (замовника) інформації про зовнішньоторговельної операції (імпорт товару на територію України). На підставі наданої достовірної, документально підтвердженої інформації, а також відповідно до вимог Митного кодексу України попередньо визначається митна вартість товару.
 4.  
 5. Проведення консультацій щодо розрахунку можливих митних платежів шляхом вивчення отриманої від клієнта (замовника) інформації про код товару за УКТ ЗЕД, митної вартості товару. У разі, якщо відсутні відомості про код товару і його митної вартості, компанія додатково надасть консультацію по класифікації товару та визначення попередньої митної вартості на підставі додатково наданою інформацією про характеристики товару та зовнішньоторговельної операції.
 6. Проведення консультацій щодо доступу товарів на ринок країн ЄС.
 7. Проведення консультацій щодо надання (застосування) преференцій, пільгового режиму здійснюється шляхом вивчення отриманої від клієнта (замовника) інформації про товар, зовнішньоекономічної операції і зіставленням встановлених відомостей до вимог національного законодавства в питаннях надання преференцій і пільгового режиму. У той же час, компанія надасть консультацію щодо норм законодавства України про порядок отримання документів, необхідних для підтвердження преференційного або пільгового режиму.
 8. Проведення консультацій щодо визначення країни походження товарів шляхом вивчення отриманої від клієнта (замовника) інформації про товар, зовнішньоекономічної операції і зіставленням встановлених відомостей до вимог законодавства України в питаннях визначення країни походження товару. Також компанія надасть консультацію щодо норм національного та міжнародного законодавства про документах, що підтверджують країну походження товару, щодо вимог щодо їх заповнення, а також надасть інформацію про організації, уповноважених видавати такі документи.
 9. Проведення консультацій щодо обліку в митних органах (акредитація) шляхом інформування клієнта (замовника) про порядок ведення обліку суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності в митних органах України, а також шляхом надання списку необхідних документів для постановки на облік в митних органах.
 10. Проведення консультацій щодо особливостей митного оформлення товарів в митних режимах: імпорт, експорт, транзит, тимчасове ввезення, тимчасове вивезення, митний склад і ін. здійснюється на підставі наданої клієнтом (замовником) інформації про намір здійснити зовнішньоторговельну операцію і провести митне оформлення вантажу (товару) в певному митному режимі, шляхом надання інформації про нормах і вимогах законодавства України з акцентуацією на особливості митного оформлення товару, в обраному ним митному режимі.
 11. Проведення консультацій щодо заходів нетарифного регулювання здійснюється вивчення отриманої від клієнта (замовника) інформації про характеристики товару по складу, матеріалу, фізичним властивостям, функціональним і цільовим призначенням, його коді по УКТ ЗЕД та зіставлення встановлених відомостей з нормами національного законодавства на предмет застосування заходів нетарифного регулювання. Нетарифне регулювання - це комплекс заходів регулювання зовнішньої торгівлі товарами, яке здійснюється шляхом введення кількісних і інших обмежень і заборон (ліцензування, сертифікація, експортний контроль, ветеринарний, фітосанітарний, екологічний, радіологічний, санітарно - епідеміологічний контроль і ін.).
 12. Проведення консультацій щодо умов поставок відповідно до міжнародних правил Інкотермс надається клієнтові (замовнику), який не має досвіду в проведенні зовнішньоторговельної діяльності, але має бажання і можливість для її здійснення, і полягає в роз'яснювальних роботах в трактуванні термінів Інкотермс з акцентуванням на обов'язках, вартості та ризики, що виникають при доставці товару від продавця до покупця.
 13. Проведення консультацій щодо процедури поетапного здійснення митного оформлення є роз'яснювальну роботу про поетапне проходження митного контролю та митного оформлення із застосуванням митної декларації щодо товару, що є предметом зовнішньоторговельного контракту (договору) між клієнтом (замовником) і його іноземним партнерів!.
 14. Проведення консультацій щодо уникнення можливих ризиків, що виникають в процесі митного оформлення , має на увазі попередження клієнта (замовника) про можливе виникнення певних ризиків в процесі проведення митного оформлення товару, а також про заходи попередження або запобігання виникнення таких ризиків. Інформація надається компанією після відповідного аналізу, проведеного на підставі отриманих від клієнта (замовника) відомостей щодо зовнішньоторговельної угоди.
 15. Проведення консультацій щодо складання товаросупровідних документів здійснюється шляхом надання клієнту (замовнику) інформації про міжнародні, національних нормах і вимогах до заповнення, складання транспортних, комерційних документів, пакувальних аркушів. При необхідності клієнт (замовник) додатково може скористатися послугою компанії зі складання товаросупровідних документів.
 16. Проведення консультацій щодо складання зовнішньоекономічних договорів здійснюється шляхом проведення роз'яснень, надання рекомендацій, ознайомлення з міжнародною практикою та вимогами національного законодавства.
 17. Надання консультацій щодо прав митних органів на проведення перевірок після митного оформлення - інформування клієнта (замовника) щодо прав митних органів на здійснення митного контролю після митного оформлення товарів.

Ми постійно відстежуємо зміни в Законодавстві України в галузі митної справи, в розділі довідкової інформації сайту ви можете знайти відповіді на такі питання як: