МИТНИЙ КАЛЬКУЛЯТОР АВТО, А ТАКОЖ ОСОБЛИВОСТІ ВВЕЗЕННЯ І МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ АВТОМОБІЛІВ

Таможенный калькулятор авто, калькулятор растаможки авто

  Нерідко до нас звертаються з питаннями - "скільки буде коштувати розмитнення автомобіля або як підрахувати розмитнення автомобіля, яка мито на ввезення автомобіля з Європи, США чи Японії, в яких випадках ввезення автомобіля звільняється від сплати мита, акцизного збору та ПДВ" ?. Для відповідей на ці питання можете скористатися сервісом на нашому сайті, який представляє собою калькулятор розрахунку митних платежів на автомобіль . Калькулятор допоможе вам самостійно отримати інформацію для розрахунку митних платежів для ввезення автомобілів як були у вжитку, так і нових, всього в кілька кліків ви зможете дізнатися скільки насправді коштуватиме ваш автомобіль. Для розрахунку митних платежів на ввезення товарів скористайтеся калькулятором розрахунку митних платежів для товарів. Якщо у ви не можете правильно визначити дані для розрахунку або ви не впевнені в його правильності, для більш точного розрахунку митних платежів на автомобіль, можете залишити заявку нашим фахівцям, или заповнити заявку на розрахунок вартості.

Для отримання правильного розрахунку митних платежів,
зверніть увагу на заповнення даних для розрахунку.

В поле тип двигуна - потрібно правильно вказати тип двигуна автомобіля, зазначена інформація в даному полі впливає на рівень ввізного мита, а також акцизного збору, наприклад мито на автомобіль з бензиновим і дизельним двигуном для юридичних і фізичних осіб становить 10% від вартості автомобіля, а на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами становить 0%. Також зазначена інформація про тип двигуна впливає на суму акцизного збору.


В поле вік - слід правильно вказати вік автомобіля, зазначена інформація в даному полі впливає на розмір ставки акцизного збору, наприклад - акцизний збір за легковий автомобіль оснащений бензиновим двигуном об'ємом 1500 см3, до п'яти років становить 1,367 EUR за см3, а на автомобіль старше 5 років становить 0,063 за см3. Також необхідно знати, що з 1 січня 2016 року згідно з закону про деякі питання ввезення на митну територію України транспортних засобів №2739 -15 заборонено ввезення з метою вільного обігу на митній території України, а також реєстрації транспортних засобів які не відповідають екологічному стандарту "євро 5" . тут необхідно відзначити, що масово автозаводи перейшли на випуск легкових авто Євро-5 тільки з вересня 2009 року (з жовтня 2008 року для вантажних авто), з цього випливає, що автомобілі старше 2010 року випуску не відповідають стандартам Євро-5. і заборонені для ввезення в Україну.


В поле країна походження - потрібно правильно визначити і вказати країну походження транспортного засобу, необхідність заповнення даного поля полягає в диференційованою ставкою мита в залежності від країни походження автомобіля, наприклад з моменту вступу в силу угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, з 1 січня 2016 року, при ввезенні автомобіля країною походження якого є країни європейського союзу, застосовується преференційна ставка мита яка становить 0%, для того щоб скористатися преференційним режимом, необхідно в уповноважених органах країн Євросоюзу отримати на транспортний засіб сертифікат переміщення форми EUR-1.


В поле об'єм двигуна - вказується обсяг для транспортних засобів з бензиновим і дизельним типом двигуна в кубічних сантиметрах, звернемо вашу увагу , що величина обсягу двигуна впливає тільки на ставку акцизного збору, і податку на додану вартість, ставка ввізного мита для всіх обсягів становить 10% від вартості, податку на додану вартість 20% від вартості авто.


В поле валюта контракту і вартість у валюті - вказуються дані виходячи з договірних відносини зовнішньоекономічного контракту, валюти інвойсу або рахунку фактури для фізичних осіб.


Loading...Loading...

Звільнення від сплати митних платежів
на ввезення автомобілів та інших транспортних засобів:

Освобождение от таможенных платежей на автомобили

 Не одноразово доводилося чути питання про існуючі лазівки в законодавстві звільняють від мита, акцизного збору, на легкові автомобілі, що були у вживанні до і понад 5 років. Так як на деякі з них сума митних платежів які необхідно заплатити державі більше ніж вартість автомобіля, що зводить до нуля всю доцільність ввезення з Німеччини та інших Європейських країн, де за пару тисяч євро можна купити автомобіль у відмінному стані, особливо це стосується автомобілів з об'ємом двигуна більше 3000 см3, на які ставка акцизного збору становить 3.329 EUR за см3. згідно ст. 374 митного кодексу України , передбачені наступні випадки в якихгромадяни мають право на звільнення від митни